Halina R. – „Nie palę już trzy lata, skorzystałam z terapii antynikotynowej, z czego jestem bardzo szczęśliwa, czuje się bardzo zdrowo, jestem mniej nerwowa, próbowałam wszystkiego, korzystałam z tabletek i gum. Namówiłam do tej terapii koleżankę, która już nie pali 2-lata. Wszystkich serdecznie namawiam do terapii i życzę wytrwałości w niepaleniu. ”

Grzegorz S. – „Mam 40 lat, paliłem od 17-go roku życia. Na zabiegu byłem w wieku 37 lat tzn., że paliłem 20 lat , a przez ostatnie kilka lat do 40 sztuk dziennie. Po zabiegu nie potrzebowałem tytoniu. Po trzech latach skusiłem się na kilka papierosków i uznałem, że zabieg trzeba powtórzyć, gdyż mogę zacząć palić od nowa. Przestroga – ani jednego papierosa po zabiegu, a sam zabieg osobiście polecam.”

W.R. : – „Terapia antynikotynowa pomogła mi rzucić palenie po pierwszym razie. Terapię wykonano 27.03.2001 wpis ten dokonuję dnia 25.02.2003r. Więc spróbowałem terapii komputerowej i nie palę 29 miesięcy. Bardzo mi to pomogło i czuje się wspaniale. ”

A.C. – „Paliłam papierosy od ponad 30 lat i to dość dużo (około 2 paczek dziennie). Po jednej terapii odwykowej przestałam palić. Bardzo dobrze się czuję. Nie palę od   2 lat. Polecam wszystkim tę terapię bo naprawdę warto.”

Grażyna T. – „Paliłam 1,5 paczki dziennie przez 33 lata. W roku 2001 we wrześniu poszłam na terapię. Nie paliłam 3 lata ponownie skorzystałam z terapii , gdyż naprawdę pomaga. ”

…czytaj więcej